Konkurs plastyczny organizowany przez UMWP

zdjęcia artykułu 1
2020-11-26 20:13 | Opublikował: Tomasz Sobieski
W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego chcielibyśmy Państwa oraz Państwa Wychowanków, bardzo serdecznie zaprosić do wzięcia udziału w organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego konkursie plastycznym.

Zwracamy się również z gorącą prośbą o promocję tego wydarzenia wśród dzieci i Rodziców za pomocą stron internetowych, kont w mediach społecznościowych oraz poprzez udostępnienie w widocznym miejscu materiałów drukowanych. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, przedstawiającej przykłady zmian, które nastąpiły w województwie podlaskim dzięki wykorzystaniu Funduszy Europejskich, w szczególności projektów dofinansowanych z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, zwanego dalej „RPOWP 2014-2020”. Dla zwycięzców konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody, jak również dla Szkół i Domów Kultury, do których uczęszczają zwycięzcy. Wszelkie niezbędne informację dotyczące konkursu, regulamin, formularz zgłoszeniowy, plakaty, reklamy znajdziecie Państwo w załączonych plikach. Bardzo proszę o przesłanie zrzutu ekranu lub odnośnika do strony, na której będziecie Państwo promować konkurs.

Gorąco zachęcamy do czynnego udziału w konkursie i czekamy na pracę Państwa podopiecznych !

Pozdrawiam,

Karolina Blitek

Aktualizacja

W imieniu Marszałka Województwa Podlaskiego informujemy, że konkurs plastyczny pn. „Jak Fundusze Europejskie zmieniły moją okolicę?” zostaje przedłużony do dnia 04.12.2020 r. W związku z tym, że do wielu osób informacja o konkursie dotarła dość późno, zapadła decyzja o przedłużeniu terminu składania prac.

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl