Tablica upamiętniająca Miejsce Pamięci Bitwy Warszawskiej 1920 roku - również dla Kolna

zdjęcia artykułu 5
2020-08-12 10:02 | Opublikował: Tomasz Sobieski

Uroczystości przekazania przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę okolicznościowych tablic Miejsce Pamięci Bitwy Warszawskiej 1920 roku, które odbyły się w dniach 10 czerwca br. w Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku oraz 30 lipca br. w Belwederze, były realizacją projektu mającego na celu upamiętnienie miejsc związanych z Bitwą Warszawską 1920 roku i zaangażowania całego narodu w obronę Rzeczypospolitej.

Kancelaria Prezydenta RP podziękowała za udział w uroczystości Przewodniczącego Rady Miasta Kolno Mariusza Rakowskiego, prosząc jednocześnie o podzielenie się informacją na temat przebiegu rocznicowych wydarzeń na terenie naszej miejscowości, uwzględniających wyeksponowanie pamiątkowej tablicy w wyznaczonych miejscach pamięci. 

Podano również linki do zdjęć dokumentujących uroczystości, które odbyły się w dniach 10 czerwca 2020 roku w Sulejówku oraz 30 lipca 2020 roku w Belwederze:

http://foto.kprp.pl/do_pobrania/20200610_PAD_Sulejowek_tablice_GJ/

 Autorem zdjęć jest Grzegorz Jakubowski / KPRP

  http://foto.kprp.pl/do_pobrania/20200730_PAD_tablice_pamieci_bitwa_warszawska

 Autorem zdjęć jest Krzysztof Sitkowski / KPRP

Są to również autorzy poniższych zdjęć - poza jedynym wykonanym we wnętrzu.

UWAGA!

Zdjęcia pochodzące z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP mogą być wykorzystywane jedynie w celu ilustrowania materiałów, dotyczących działań Prezydenta RP. Jakakolwiek ingerencja w integralność zdjęcia – w tym kadrowanie czy obróbka graficzna - jest niedozwolona. Wszelkie wykorzystywanie zdjęć pochodzących z oficjalnego serwisu fotograficznego Kancelarii Prezydenta RP w celach komercyjnych lub w materiałach o charakterze politycznym jest zabronione. Publikacja lub kontekst wykorzystania zdjęcia nie może naruszać dobrego imienia Rzeczypospolitej Polskiej, Prezydenta RP, Jego Rodziny i Kancelarii Prezydenta.

Publikujący zdjęcia zobowiązuje się do podpisania ich autora oraz źródła ich pochodzenia.

 

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl