Mieszkańcy Kolna przywitali wspólnie Nowy 2019 Rok na miejskim sylwestrze

zdjęcia artykułu 35
2019-01-02 13:58 | Opublikował: Tomasz Sobieski

Plenerową imprezę sylwestrową zorganizowano, jak co roku, na bocznej płycie przyległej do miejskiego stadionu. Zabawa 31 grudnia - w ostatnią noc roku, rozpoczęła się o 22:00 występem zespołu „BONIT”, który bawił przybyłych do godziny 2:00.

Dźwięki różnorodnej i rytmicznej muzyki zachęcały przechodniów, by chociaż na chwilę dołączyć do sylwestrowej zabawy. Koniec starego i początek nowego roku, to przecież wyjątkowy czas, w którym składamy wzajemnie życzenia nie tylko bliskim i znajomym, ale też wspólnie świętującym. Tradycyjnie o północy do mieszkańców Kolna życzenia skierował Burmistrz Miasta Andrzej Duda.

- Bardzo się cieszę, że mogę tu z wami być. Dziękuję również za tak ogromne zaufanie, które od państwa otrzymałem w czasie wyborów i którym obdarzyło mnie społeczeństwo naszego miasta Kolna. Dziękuję wszystkim i życzę samych dobrych chwil w Nowym 2019 Roku  oraz spełnienia zawodowych i rodzinnych zamierzeń. Niech ten rok będzie lepszy od tego, który właśnie mija – życzył  burmistrz w imieniu swoim i całego samorządu.

Wspólne odliczanie czasu, tradycyjna lampka szampana i pokaz sztucznych ogni, to stałe elementy miejskiego sylwestra, których nie zabrakło też i na tegorocznej zabawie. W tym roku rozbłyski fajerwerków w całym mieście były niezwykle imponujące, gdyż sprzyjająca aura pozwoliła na przygotowanie przez organizatorów efektywnego pokazu i radosnego powitania nadchodzącego Nowego 2019 Roku. Niech będzie on czasem spełnionych nadziei i zrealizowanych planów.

 

                                                                                                   Tekst: Andrzej Konopka

                                                                                                   Zdjęcia: Robert Zieliński

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl