Szkolenie - pierwsza pomoc w stanach zagrożenia życia

zdjęcia artykułu 45
2018-04-25 09:35 | Opublikował: Juliusz Jakimowicz
Miejscy urzędnicy przeszli szkolenie z ratownictwa medycznego

Urząd miasta w Kolnie to kolejna instytucja, która zdecydowała się na przeszkolenie swoich pracowników z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W warsztatach, które poprowadzili wykwalifikowani ratownicy i ratownicy medyczni Grupy Ratowniczej Nadzieja wzięło udział  40 osób w tym burmistrz Kolna Andrzej Duda. To początek naszej współpracy z instytucjami publicznymi w tym mieście. 

Bardzo cieszy nas fakt, że szkolenia przeprowadzone przez naszą jednostkę, które mają na celu przygotowanie pracowników instytucji publicznych do właściwego reagowania w razie wystąpienia na terenie urzędu lub poza nim zagrożenia zdrowia bądź życia ludzkiego cieszą się takim zainteresowaniem. 

Oddział Grupy Ratowniczej Nadzieja w Kolnie doskonale wpisuje się w hasło przewodnie naszej jednostki "Bogu na chwałę, ludziom na ratunek", dzięki któremu codziennie blisko 300 ratowników w tym lekarzy, ratowników medycznych, strażaków, policjantów i innych przedstawicieli służb mundurowych niesie pomoc i wiedzę społeczeństwu działając w systemie Państwowego Ratownictwa Medycznego.

Warto przypomnieć, że to już kolejne działania przeprowadzone na terenie nowo otwartej jednostki na tym terenie. W lutym nasi ratownicy specjalizujących się w poszukiwaniach osób zaginionych przeprowadzili szkolenie dla służb mundurowych Policji oraz Straży Pożarnej.  

 

Oddział Grupy Ratowniczej Nadzieja w Kolnie

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl