Mieszkańcy Kolna wspólnie przywitali Nowy Rok 2024 na zabawie sylwestrowej zorganizowanej przy stadionie miejskim

zdjęcia artykułu 66
2024-01-02 14:19 | Opublikował: Tomasz Sobieski
Plenerową imprezę sylwestrową zorganizowano w tym roku na bocznej płycie przyległej do miejskiego stadionu.

Zrewitalizowany obszar przy obiekcie sportowym, w otoczeniu świątecznych iluminacji i ozdobionej Ciuchci, doskonale uzupełnił miejską przestrzeń i posiada wszelkie walory, by realizować tam przedsięwzięcia kulturalno-rozrywkowe. Impreza na świeżym powietrzu z DJ Master Dance, rozpoczęła się o 22:00. Różnorodne utwory - współczesne, jak i królujące na muzycznej scenie od dekad zachęciły młodszą i trochę starszą publiczność oraz przechodniów, by chociaż na chwilę dołączyć do sylwestrowej zabawy. Dopisała też wyjątkowa, jak na tę porę roku pogoda. 

Ostatni dzień roku był okazją do rozmów ze znajomymi, którzy przyjechali do Kolna, by tu spędzić tegoroczne święta. Koniec starego i początek nowego roku, to przecież wyjątkowy czas, w którym składamy życzenia, nie tylko bliskim i znajomym, ale też wspólnie świętującym. Tradycyjnie przed północą do mieszkańców Kolna życzenia skierował też Burmistrz Miasta Andrzej Duda.

Włodarz miasta w imieniu całego samorządu życzył przybyłym zdrowia, pomyślności oraz spełnienia zawodowych i rodzinnych zamierzeń.

Wspólne odliczanie czasu, tradycyjna lampka szampana i pokaz sztucznych ogni, to stałe elementy miejskiego sylwestra, których nie zabrakło również  i na tegorocznej zabawie. W tę wyjątkową noc rozbłyski fajerwerków były bardzo atrakcyjne, gdyż sprzyjająca aura pozwoliła na przygotowanie przez organizatorów efektownego pokazu, podkreślającego radosne powitanie nadchodzącego Nowego 2024 Roku. Niech będzie on czasem spełnionych nadziei i zrealizowanych planów.

Organizatorzy miejskiego sylwestra: Burmistrz Miasta Kolno oraz Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu dziękują wszystkim za wspólną zabawę.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Konopka / UM Kolno

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl