W Kolnie zostanie wystawiony musical bożonarodzeniowy pt. „Początek” w reżyserii Piotra Trentowskiego

zdjęcia artykułu 6
2023-12-29 11:38 | Opublikował: Tomasz Sobieski
Burmistrz Miasta Kolno, Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu oraz Parafia pod wezwaniem Świętej Anny serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców oraz gości przebywających w naszym mieście do udziału w wyjątkowym spektaklu bożonarodzeniowym „Początek” w wykonaniu aktorów z Teatru Muzycznego.

- Wyjątkowy spektakl zostanie wystawiony w Kolnie w dniu święta liturgicznego Trzech Króli i stanowi idealną okazję do ponownego zatrzymania się i głębszego zastanowienia  nad historią Świętej Rodziny – tak zachęcają do udziału organizatorzy.

Musical odbędzie się w sobotę, 6 stycznia 2024 roku, o godzinie 18:00 w kościele pw. Świętej Anny w Kolnie. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny.

Musical „Początek” to opowieść sięgająca ponad 2000 lat wstecz, przedstawiona za pomocą muzyki, słowa i światła. To niezwykłe widowisko przeniesie widzów w podróż przez biblijne wydarzenia. „Początek” to spektakl pełen emocji - smutku, radości i nadziei, przedstawiony w sposób zrozumiały dla każdego, zdejmujący historię z piedestału i opowiedziany ludzkim językiem.

Spektakl jest corocznie wystawiany w różnych parafiach i miejscowościach, gromadząc mieszkańców we wspólnym przeżywaniu wydarzeń, które stanowią fundament naszej wiary. Przygotujcie się na intensywne sceny, chwile uśmiechu oraz głębokie refleksje, które nie tylko rzucają światło na postacie biblijne, ale również skłaniają do zastanowienia się nad własnymi postawami i decyzjami.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy do wspólnego dzielenia się radością bożonarodzeniową i wyjątkowym klimatem tego muzycznego wydarzenia.

Opracowanie: Andrzej Konopka / UM Kolno

Fot.: Tomasz Szeląg

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl