Młoda mieszkanka Kolna wystąpiła w The Voice Kids

zdjęcia artykułu 2
2018-01-08 09:56 | Opublikował: Juliusz Jakimowicz
Natalia Święczkowska zachwyciła publiczność i jury pięknym wykonaniem piosenki Adele

Natalia Święczkowska – młoda mieszkanka Kolna, którą od wielu lat podziwiamy podczas różnych konkursów i występów na scenie Kolneńskiego Ośrodka Kultury i Sportu – otworzyła 4. odcinek The Voice of Kids emitowany 6 grudnia.

Pierwsza ogólnopolska edycja muzycznego talent show cieszy się ponad dwumilionową rzeszą fanów przed telewizorami. Osiągnięcie trzynastolatki jest już na tym etapie niemałym sukcesem. Natalię za kulisami wspierała jej najbliższa rodzina.

Kolnianka przepięknym wykonaniem piosenki Adele „When we were young” odwróciła wszystkie trzy jurorskie fotele. Zarówno Edyta Górniak jak i Tomson i Baron oraz Dawid Kwiatkowski prześcigali się w jaki sposób pozyskać nastolatkę do swojej drużyny. Wszyscy docenili jej sceniczny występ – Otuliłaś ten utwór swoim pięknym głosem – mówiła Edyta. - Znalazłaś swój własny pierwiastek i indywidualny styl. Musisz to pielęgnować – stwierdzili wokaliści z Afromental. Dawid podsumował, że czuł się po prostu bezpiecznie.

Natalia na dalszych trenerów wybrała Barona i Tomsona. Otrzymała od nich czerwoną bejsbolówkę – znak rozpoznawczy młodych talentów, które będą tworzyły drużynę „chłopaków”.

Gratulujemy Natalii takiego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów i rozwijania muzycznych zainteresowań.

Autor: Andrzej Konopka

Fot. youtube

 

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl