Mieszkańcy Kolna przywitali Nowy 2018 Rok

zdjęcia artykułu 94
2018-01-02 10:03 | Opublikował: Juliusz Jakimowicz
Plenerową imprezę sylwestrową zorganizowano, jak co roku, na miejskim stadionie.

Zabawa 31 grudnia - w ostatnią noc roku, rozpoczęła się o 22:00 występem zespołu muzycznego „Robbins”, który bawił przybyłych do godziny 2:00. 

Mimo padającego deszczu, sylwestrowicze w szampańskich nastrojach, hasali na mokrym, asfaltowym „parkiecie” nie zważając nawet na przemoczone obuwie. Przed północą do zgromadzonych noworoczne życzenia w swoim imieniu i radnych Rady Miasta skierował Burmistrz Miasta Kolno.  Andrzej Duda życzył wszystkim samych dobrych chwil w Nowym 2018 Roku oraz spełnienia zawodowych i rodzinnych zamierzeń. Nawiązał też do trwających w mieście remontów i planów inwestycyjnych na przyszły rok. Burmistrz zaprosił również mieszkańców Kolna, powiatu kolneńskiego i gości na kolejną plenerową imprezę „Imieniny Jana z Kolna”, której gwiazdą wieczoru w tym roku będzie zespół „Kombi”. Andrzej Duda, wspólnie z prowadzącymi, głośno odliczył ostatnie chwile starego roku. Na miejskim sylwestrze nie zabrakło też tradycyjnej lampki szampana, efektownego pokazu fajerwerków i wzajemnych życzeń.

Organizatorzy miejskiego sylwestra: Burmistrz Miasta Kolno oraz Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu dziękują wszystkim za wspólną zabawę.

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl