Sylwester miejski w Kolnie

zdjęcia artykułu 94
2023-01-02 14:08 | Opublikował: Tomasz Sobieski
Mieszkańcy Kolna wspólnie przywitali Nowy Rok na zabawie sylwestrowej zorganizowanej w tym roku po raz pierwszy w miejskim parku.

Zrewitalizowany obszar w samym centrum Kolna doskonale uzupełnił miejską przestrzeń. Odnowiony plac posiada wszelkie walory, by realizować tam przedsięwzięcia kulturalno-rozrywkowe.

Impreza na świeżym powietrzu rozpoczęła się o 22:00. Różnorodne utwory - współczesne, jak i królujące na muzycznej scenie od dekad zadowoliły młodszą  i trochę starszą publiczność. Ostatni dzień roku był też okazją do rozmów ze znajomymi, którzy przyjechali do Kolna, by tu spędzić  tegoroczne święta.

Przed północą tradycyjnie noworoczne życzenia mieszkańcom Kolna i przybyłym gościom złożył burmistrz Andrzej Duda. Włodarz miasta w imieniu całego samorządu życzył przybyłym zdrowia, pomyślności oraz spełnienia zawodowych i rodzinnych zamierzeń.

Organizatorzy sylwestrowej zabawy zrezygnowali z pokazu sztucznych ogni, zastępując wybuchy petard  efektownym pokazem laserów. Nie zabrakło też  tradycyjnej lampki szampana i indywidualnych życzeń.

Organizatorzy miejskiego sylwestra: Burmistrz Miasta Kolno oraz Kolneński Ośrodek Kultury i Sportu dziękują wszystkim za wspólna zabawę.

Tekst i zdjęcia: Andrzej Konopka/UM Kolno

Herb miasta
Miasto Kolno
miasto z energia
ul. Wojska Polskiego 20
18-500 Kolno
sprawdź na mapie (+48 86) 278 21 33 kolno@home.pl