To święto osób, które każdego dnia współtworzą lokalną wspólnotę i pracują na rzecz rozwoju naszego miasta.
Z tej okazji Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda składa Radnym oraz wszystkim Pracownikom Samorządowym podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność w służbie mieszkańcom.