27 maja obchodzimy Dzień Samorządu Terytorialnego

To święto osób, które każdego dnia współtworzą lokalną wspólnotę i pracują na rzecz rozwoju naszego miasta.

Z tej okazji Burmistrz Miasta Kolno Andrzej Duda składa Radnym oraz wszystkim Pracownikom Samorządowym podziękowania za codzienną pracę, zaangażowanie i odpowiedzialność w służbie mieszkańcom.

Najnowsze wiadomości